UBEZPIECZENIA 2016/2017

ubezpieczenie-na-zycie

Szanowny Studencie, pamiętaj o konieczności opłacenia składki za ubezpieczenie na rok akademicki 2016 / 2017!

ZGODNIE Z REGULAMINEM STUDIÓW STUDENT MA OBOWIĄZEK POSIADANIA UMOWY UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ. BRAK TAKIEGO UBEZPIECZENIA MOŻE SPOWODOWAĆ NIEWPUSZCZENIE NA ZAJĘCIA PRAKTYCZNE, A W KONSEKWENCJI BRAK ZALICZENIA SEMESTRALNEGO.

PAMIĘTAJ! JEŚLI JESZCZE NIE DOKONAŁEŚ/ŁAŚ POTWIERDZENIA UBEZPIECZENIA W SWOIM DZIEKANACIE, ZRÓB TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!

W celu potwierdzenia ubezpieczenia należy zgłosić się do dziekanatu na swoim wydziale wraz z dokumentem potwierdzającym wpłatę składki na konto PZU SA  oraz podpisanym oświadczeniem o akceptacji OWU (ogólnych warunków ubezpieczenia).