Projekt Aron II

Aaron II

Wraz z nowym rokiem ruszył nasz specjalny projekt dla studentów Politechniki Łódzkiej- Aron II. Ma on na celu integrować i zwiększać uczestnictwo osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, a także stwarzać warunki sprzyjające usamodzielnianiu się młodzieży akademickiej, tym samym przełamując funkcjonujące stereotypy. Dotychczas odbył się cykl szkoleń w ramach warsztatów stacjonarnych w Łodzi. Uczestnikami byli zainteresowani studenci Politechniki Łódzkiej, którzy od grudnia 2016 r., brali udział w warsztatach oraz indywidualnych spotkaniach coachingowych. Kolejnym etapem, będzie wyjazd szkoleniowy podczas którego zostaną wyłonieni członkowie Rady Studentów z Niepełnosprawnościami Politechniki Łódzkiej.

Szczegóły na temat wyjazdu już wkrótce.