Akademicka Szkoła Liderów – Rekrutacja

Akademicka Szkoła Liderów to projekt realizowany przez Fundację Politechniki Łódzkiej mający na celu aktywizację młodych osób do działalności społecznej i studenckiej. Projekt kierowany jest do studentów Politechniki Łódzkiej oraz do absolwentów szkół średnich, którzy w tym roku rozpoczną studia na naszej uczelni. Udział w projekcie jest bezpłatny.

W ramach projektu odbędzie się 5-dniowy wyjazd szkoleniowy w dniach 9-13 września 2019 r., w ramach którego uczestnicy wezmą udział w szkoleniach związanych z:

• realizacją projektów,
  • doskonaleniem umiejętności liderskich,
  • pozyskiwaniem środków zewnętrznych,
  • promocją wydarzeń,
  • działalnością organizacji studenckich,
  • organizacją imprez.

Formularz rekrutacyjny i wszelkie informacje związane z uczestnictwem w projekcie znajdują się na stronie internetowej www.akademickaszkolaliderow.pl

Współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020