Projekty

Fundacja Politechniki Łódzkiej przyjmuje darowizny na ogólne cele statutowe, jak też na finansowanie konkretnych projektów lub jednostek PŁ. W działalności Fundacji dbamy o zapewnienie jawności i transparentność realizowanych projektów, szczególnie wobec ofiarodawców.

Obszary, na których skupiamy swoją działalność, dotyczą m.in. wspierania kształcenia i rozwoju studentów oraz kadry akademickiej. Ponadto, włączamy się w integrację środowiska biznesowego ze światem nauki. W ramach prowadzonej działalności centrum medycznego zapewniamy opiekę medyczną w wielu specjalizacjach. 

Fundacja nie działa w celu osiągnięcia zysku, osiągany dochód przeznaczać będzie na realizację celów statutowych.

Poznaj wybrane projekty

Aktualności

Dofinansowanie projektów – Dotacje 2024

Rozpoczęcie naboru na dofinansowanie projektów na 2024 rok   Fundacja PŁ rozpoczyna nabór wniosków na dofinansowanie projektów ze środków Fundacji Politechniki Łódzkiej na 2024 rok.

Więcej »
Aktualności

Projekty Fundacji dofinansowane

Fundacja Politechniki Łódzkiej znalazła się w gronie laureatów konkursu pn. ” Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego”.

Więcej »
Aktualności

Dofinansowanie projektów – Dotacje 2023

Rozpoczęcie naboru na dofinansowanie projektów na 2023 rok Fundacja PŁ rozpoczyna nabór wniosków na dofinansowanie projektów ze środków Fundacji Politechniki Łódzkiej na 2023 rok. O

Więcej »
Ilustracja lotka w tarczy
Aktualności

Sukces naszych projektów

Z przyjemnością chwalimy się dobrymi wynikami oceny naszych wniosków o dofinansowanie projektów w ramach konkursu regrantingowego „Łódź naukowa, Łódź akademicka 2021”

Więcej »
Baterie słoneczne
Aktualności

Promocja ekotechnologii rozwijanych na PŁ

Fundacja Politechniki Łódzkiej wraz ze studentami z Zespołu Lodz Solar Team Politechniki Łódzkiej realizuje projekt pt. „Promocja oraz zwiększenie świadomości w szkołach średnich na temat

Więcej »

Partnerzy