Stypendia do potęgi – wyniki konkursu

Ogłoszenie wyników w programie stypendialnym Fundacji Politechniki Łódzkiej „Stypendia do potęgi”

Wyniki XI edycji konkursu dla wybitnych studentów Politechniki Łódzkiej

W 11. edycji, o jednorazowe stypendium mogli ubiegać się studenci I i II stopnia wszystkich wydziałów Politechniki Łódzkiej. Kandydaci oceniani byli w oparciu o takie kryteria jak: działalność w organizacjach studenckich i kołach naukowych, publikacje naukowe, uczestnictwo w projektach naukowo-badawczych lub artystycznych, praktyki, staże, nagrody i wyróżnienia w konkursach indywidualnych i zespołowych, certyfikaty, współpraca z biznesem, udział w start-upach oraz inne, nie wymienione wyżej, spełniające kryteria rozwoju naukowego, artystycznego lub zawodowego. Do rozdania w tegorocznej edycji programu stypendialnego było 15 stypendiów. W gronie Mecenasów – fundatorów stypendiów, znalazły się: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna (3 stypendia), Grupa Pietrucha (2 stypendia), Łódzka Kolej Aglomeracyjna sp. z o.o. (1 stypendium), MakoLab S.A. (1 stypendium), Rossmann SDP Sp. z o.o. (1 stypendium), Hitachi Energy Poland Sp. z o.o. (2 stypendia), Intergraph Polska sp. z o.o. (1 stypendium), Harman Connected Services Poland Sp. z o. o. (1 stypendium), Textilimpex Sp. z o.o. (1 stypendium), IDES Consultants Polska Sp. z o.o. (1 stypendium).

Laureatami zostali:

1. Adam Miziołek – Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska W6
  2. Rafał Bartosiak – Wydział Mechaniczny W1 (IFE)
  3. Zbigniew Tomaszewski – Wydział Organizacji i Zarządzania W8
  4. Szymon Przybył – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki W2
  5. Aleksandra Podlaska – Wydział Chemiczny W3
  6. Adam Jeżyński – Wydział Mechaniczny W1 (IFE)
  7. Konrad Stefaniak – Wydział Chemiczny W3
  8. Agata Karkosik – Wydział Chemiczny W3
  9. Mateusz Goss – Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki W2
  10. Michał Kubicki – Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej W7
  11. Agata Granosik – Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej W7