Nowa oferta Ubezpieczenia OC i NNW dla Studentów i Doktorantów Politechniki Łódzkiej na Rok Akademicki 2023/2024

Nowy rok akademicki na Politechnice Łódzkiej zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim pojawia się nowa oferta ubezpieczeniowa, stworzona specjalnie z myślą o studentach i doktorantach.
Ubezpieczenie studentów i doktorantów

Czym jest oferta Ubezpieczenia OC i NNW dla Studentów i Doktorantów Politechniki Łódzkiej na Rok Akademicki 2023/2024?

1. Ochrona Odpowiedzialności Cywilnej (OC): Studia to czas intensywnej aktywności, czasem mogą przytrafić się niespodziewane sytuacje. Oferta Interrisk chroni Cię przed nieoczekiwanymi wydatkami związanymi z przypadkowym wyrządzeniem szkód.
  2. Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW): Twój komfort i bezpieczeństwo są priorytetem. Ubezpieczenie NNW zapewnia ochronę finansową w przypadku nieszczęśliwego wypadku, który mógłby wpłynąć na Twoje zdrowie i zdolność do nauki.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

• Dostosowana do potrzeb studentów: oferta uwzględnia specyficzne potrzeby i styl życia studentów, zapewniając im spokój ducha.
  • Łatwa i szybka procedura zakupu: Proces zakupu jest prosty i intuicyjny – wystarczy zeskanować kod QR i wybrać interesujący wariant oferty ubezpieczeniowej.
  • Partnerstwo z renomowanym towarzystwem ubezpieczeniowym: Współpracujemy z zaufanym partnerem, który ma długoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Już dziś sprawdź naszą ofertę Ubezpieczenia OC i NNW dla Studentów i Doktorantów Politechniki Łódzkiej na Rok Akademicki 2023/2024 i zadbaj o swoje bezpieczeństwo w trakcie studiów.