Close this search box.

Mental Health Laboratorium

Jeśli interesujesz się zagadnieniami związanymi z zaburzeniami zdrowia psychicznego to szkolenie jest dla Ciebie!
Plakat informujący o terminie szkolenia 11-14 czerwca w Gdynie

📢 Masz 18 – 30 lat? Chcesz zrealizować projekt, który zmieni coś w okolicy? Interesujesz się zdrowiem psychicznym i dobrostanem? Jeśli tak – Gdynia wzywa!

🗓 Już w czerwcu odbędzie się Mental Health Laboratorium EKSperymentów, czyli szkolenie wprowadzające do Projektów Solidarności EKS.

⚙️ Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności odpowiadają za jego organizację. I choćby dlatego warto wybrać się nad morze na 4️⃣ dni intensywnej przygody z Projektami Solidarności!

ℹ️ Wydarzenie będzie dotykało dwóch obszarów: planowania i realizacji projektów oraz tytułowego #MentalHealth.

📝 Do 15 maja trwa rekrutacja na szkolenie. Formularz zgłoszeniowy i komplet niezbędnych informacji znajdziesz tutaj: 👉Szkolenie Mental Health Laboratorium EKSperymentów (webankieta.pl)